Máte dotaz? Kontaktuje nás na +420 773 999 912

FAQ’s – nejčastější dotazy

1

Mám se nějak speciálně obléct nebo připravit?

Oblečení nemusíš řešit. Na místě Ti zdarma půjčíme všechno potřebné – ochranný oblek, brýle, helmu, rukavice i bezpečné a pevné boty s kovovou špičkou.

2

Mohu se přijít podívat jen tak bez objednání?

Ano, budeme rádi! Můžeš si ANGER ROOM™ prohlédnout, dát si u nás třeba jenom limonádu a dívat se na ostatní, jak si to užívají. Třeba Tě to zaujme a příště už to zkusíš taky.

3

Mohu si přinést svoje věci na rozbití?

Ano, můžeš! Povoleny jsou veškeré věci, které neexplodují, nestřílejí nebo Tě jinak neohrozí v uzavřené místnosti. Předměty nesmí být větší než menší nábytek. O úklid všech kousíčků, střepů apod. se postaráme a ekologicky je zlikvidujeme.

4

Mohu v ANGER ROOM™ uspořádat firemní akci?

Samozřejmě, stačí nám zavolat nebo napsat email a domluvit se na konkrétní představě. Uděláme vše pro to, abyste byli všichni maximálně spokojení. ANGER ROOM™ je super místo pro teambuildingové hry!

5

Mohu rozbít i jiné věci, které nemáte uvedeny na webu?

Na všem se s námi dá domluvit, jsme tu proto, aby sis to pořádně užil a byl maximálně spokojený. Pokud máš speciální požadavky, není nic jednoduššího, než se s námi domluvit na své představě. Místnost nachystáme dle Tvých požadavků!

6

Mohu si dělat fotky, videa nebo dostat kopii Vašeho videozáznamu?

Ano, během své návštěvy u nás si můžeš fotit a nahrávat cokoliv, co uznáš za vhodné. Pokud budeš mít zájem, vezmi si s sebou flash disk s minimální kapacitou 2GB a přehrajeme Ti tam zdarma video celé Tvé akce.

7

Mohu jít do místnosti s někým?

Ano, do místnosti se dá jít i ve více lidech, detaily dohodneme osobně.

8

Mohu přijít, i když mi ještě nebylo 18 let?

Ano, můžeš. Pokud je Ti 15 let a více, klidně přijď, rádi Tě uvidíme. A pokud je Ti mezi 13 a 15 lety, musí s Tebou přijít jako doprovod osoba starší 18 let.

9

Jste franšíza?

Ano, právě pracujeme na otevírání poboček po celé republice, pokud máš zájem o spolupráci, projekt se Ti líbí, kontaktuj nás a domluvíme se na osobní schůzce, kde se dozvíš všechny podrobnosti.

10

Je ANGER ROOM™ reálný, není to všechno jenom vtip?

Všechno je to skutečně tak! I když to vypadá neuvěřitelně, vše je pravda a funguje přesně, jak je zde napsáno.