Máte dotaz? Kontaktuje nás na +420 773 999 912

Franšíza

Zaujal Tě projekt ANGER ROOM™? Myslíš si, že je to dobrý nápad a že by šel takový podnik otevřít i ve Tvém městě? S radostí Tě podpoříme! Vstupem do franšízy ANGER ROOM™ získáš možnost samostatného podnikání pod touto značkou. Franšízing Ti přináší možnost využívat podporu, KNOW-HOW a zkušenosti značky, vyhneš se tak spoustě přešlapů, omylů, finančních ztrát a dalších úskalí, které podnikání přináší.

Ověřený koncept ANGER ROOM™ je dle amerického vzoru úspěšný byznys již přes 10 let, postupně se začíná objevovat v každém větším městě po celé Evropě i zbytku světa. Český úspěšný model ANGER ROOM™ přinesl tomuto podnikání ještě „vyšší laťku“ a má tak velké ambice. Právě teď je vhodné období pro nové podnikání a expanzi pod touto značkou!

Proč to rozjet a co franšízou získáš?

ANGER ROOM™ nabízí lidem rychlé uvolnění stresu. Ten v dnešním i budoucím světě stále narůstá, takže se dá počítat, že o ventilování stresu bude stále vyšší zájem. Budoucnost ANGER ROOM™ je tak rozhodně pozitivní. Podívejme se teď, co konkrétně franšízou získáš:

  • Rychlý a jednoduchý start. Velmi rychle můžeš vstoupit na trh. Seženeš vhodné místo, vybavíš ho a můžeš okamžitě začít vydělávat. Navíc není potřeba příliš investovat do začátku.
  • Minimální riziko. Franšízing je považován za jeden z nejbezpečnějších obchodních modelů. Jdeš do něčeho, co víš, že funguje.
  • Podpora a předání KNOW-HOW. Vše o ANGER ROOM™ Tě rychle naučíme, pomůžeme Ti se startem, budeme Tě dlouhodobě podporovat, předáme Ti své zkušenosti a pomůžeme nastavit účinné modely, jak získat klienty, jak sehnat věci k rozbití, jak se propagovat apod. Porosteme společně!
  • Marketing a ochranná známka. V rámci naší franšízy získáš kompletní marketing, nemusíš tak například přemýšlet jakou zvolit formu reklamy, fungující model je již vytvořen, proto jsi zde na těchto stránkách. Budeš oprávněn využívat registrované originální logo pro své podnikání. Povědomí o značce má stále více lidí.
  • Vlastní podnikatelské území. Vstupem do naší franšízy získáš velké teritorium pro zřízení ANGER ROOM™, které bude sloužit jenom pro Tvůj byznys; nikdo Ti do něj nebude „strkat nos“.
  • Sám svým šéfem. To nejlepší na konec. Budeš se sám rozhodovat, nebudeš mít nad sebou žádné šéfy, bude to čistě Tvůj byznys!

Přidej se k nám!

Hledáme ambiciózní a příjemné partnery, kteří budou mít chuť a energii se s námi podílet na nové koncepci podnikání prakticky s neomezeným potenciálem k růstu. Vstup do naší franšízy je oboustranně výhodný, netrváme na odvádění procenta z tržby, jen na rozumném měsíčním poplatku. Pokud jsi nadšený a máš chuť podílet se na ANGER ROOM™ podnikání s námi, ozvi se. Rádi a ochotně se s Tebou sejdeme a domluvíme všechny podrobnosti.

Kontaktuj nás