Máte dotaz? Kontaktuje nás na +420 773 999 912

Co je to ANGER ROOM®?

PROJEKT NA PRODEJ, V PŘÍPADĚ ZÁJMU PIŠTE NA INFO@ANGERROOM.CZ


ANGER ROOM® je místo, kde se zbavíš svého vzteku a stresu. Jedná se o antistresové zábavní centrum, kam přicházejí naši zákazníci a netradičním způsobem odbourávají stres a zároveň se baví. ANGER ROOM™ je pro někoho uvolnění a relax, pro jiného adrenalinová zábava či forma antistresové terapie. Jak už název napovídá, ANGER ROOM® v cizině známý také jako RAGE ROOM, je inspirován americkým modelem, který se postupně rozšiřuje po celém světě – pomáhá lidem a je v tom velmi úspěšný.

Chceš vědět jak se zbavit stresu? Přijď!

Připravíme Ti místnost, kde můžeš rozbít vše, co v ní najdeš a dostat tak ze sebe všechnu nahromaděnou zlost a agresivní náladu, nebo se jen tak pobavit. Připraveny jsou talíře, televize, počítače, zrcadla, nábytek, skleněné nádobí a další. Samé krásné věci na vybití vzteku a zbavení se stresu. Věci k rozbití nejsou atrapy, jsou to reálné předměty, které už nejsou potřebné. Dokonce si můžeš přinést i své vlastní ke zničení. Do ANGER ROOM® Ti dáme ochranné oblečení, aby ses neporanil o střepy apod. Je to zábava a relaxace. Odejdeš od nás usměvavý a spokojený!

Co Ti ANGER ROOM® přinese?

Každý člověk je jinak rozpoložený a hledá u nás něco trochu jiného. Podívej se na nejčastější důvody, proč k nám lidé chodí:

  • Odstranění stresu. Jsi-li přepracovaný a máš plnou hlavu starostí, zničením reálných věcí se Ti náramně uleví a odbouráš nepříjemné myšlenky. Je to zaručený anti stres!
  • Vybití vzteku. Vejdi do místnosti vzteku a zbav se ho tím nejjednodušším způsobem - rozbitím čehokoliv v ANGER ROOM® má to parádní efekt, nikomu neublížíš a nemusíš rozbité věci uklízet.
  • Zábava a zážitek. Zkus netradiční zážitek, vezmi i kamarády a zmasakrujte tolik věcí, jako jste nerozbili za celý život.

U nás můžeš zničit, co chceš! Bez obav z Policie, soudů či porušení zákona. V místnosti můžeš být sám či s někým a jednoduše se vyřádit. Po jedné akci v ANGER ROOM®, která trvá cca 20 minut, Ti garantujeme, že se budeš cítit úplně jinak.

Budeš mít více energie, opustí Tě únava, uvolníš se, naskočí Ti úsměv na rtech a možná Ti taková návštěva pomůže vyřešit zapeklitou životní situaci.

Podívej se, jak to u nás vypadá!

Přijď se za námi jen tak nezávazně podívat, bez objednání, ukážeme Ti, jak ANGER ROOM® vypadá. Třeba uvidíš i někoho v akci. Možná Ti připadá, že k nám chodí šílenci, ale není tomu tak. ANGER ROOM® navštěvují obyčejní lidé různých profesí, kteří se potřebují uvolnit nebo jsou jen zvědaví na netradiční zážitky. Většinou to končí tak, že se k nám zákazníci vracejí a ještě zvou své kamarády. Můžeme Ti také připravit místnost dle Tvých představ, téměř jakkoliv budeš chtít. Přijď to k nám také vyzkoušet!

Kontaktuj nás!

Máš-li další dotazy, kontaktuj nás nebo nahlédni do sekce FAQ’s, kde jsou zodpovězeny nejčastější dotazy. Těšíme se na Tvoji návštěvu.