Máte dotaz? Kontaktuje nás na +420 773 999 912

Odvoz věcí zdarma


V rámci projektu ANGER ROOM™ sháníme nepotřebné věci, které už nikomu neposlouží. Máte doma nepotřebné předměty a zatím jste se neodhodlali je vyhodit? Co takhle je darovat? Kontaktujte nás! Přijedeme a zdarma je odvezeme. Před jejich ekologickou likvidací ještě vykonají poslední službu. V ANGER ROOM™ poslouží jako součást antistresové terapie, a uvolnění vzteku a stresu. Pro věci jezdíme dle domluvy. Rádi přijedeme i k Tobě. Ideální bude, když darované věci za odvoz připravíš čisté před vchod do (kartonové) krabice, nebo prostě zavolej a už se nějak domluvíme. Předem Ti mnohokrát děkujeme!

Ekologická likvidace a recyklace

Nechtějí se Ti věci odvážet do sběrného dvora? Nevadí, pomůžeme Ti! Precizně dbáme na to, abychom vše co nejlépe ekologicky zlikvidovali. Rozbité věci se ještě lépe třídí, v tom je recyklace kvalitnější. Veškerý odpad roztřídíme dle materiálů a odvezeme na místa, kde jej profesionálně a odborně recyklují. Nemusíš tedy řešit odvoz ani ekologickou likvidaci a navíc uděláš dobrou službu. Chceš-li, můžeš, k nám samozřejmě věci přímo dovézt, budeme jen rádi!

O co konkrétního máme zájem?

Už sis někdy řekl: „Daruji za odvoz.“ Tak přesně těchto věcí Tě rádi zbavíme. Máme zájem o věci do velikosti menšího nábytku. Účel věcí je jasný, nepotřebné předměty budou rozbity našimi zákazníky v ANGER ROOM™. Vše je bezpečné a samozřejmě naprosto legální. Nejčastěji od lidí přijímáme skleněné nádobí, nádobí z dalších dobře rozbitných materiálů, zrcadla, televizory, monitory, tiskárny, drobnou elektroniku, rádia, magnetofony, menší nábytek a další věci, které se dají jednoduše zničit a přepravit.

Máš doma věci, které nepotřebuješ? A jsi z Brna? Zbavíme tě jich! Staré nepotřebné věci ještě poslouží lidem k odreagování.

Podívej se, jak ANGER ROOM™ funguje, nahlédni do sekce FAQ’s – nejčastější dotazy nebo se k nám rovnou přijeď podívat. Je to uvolňující zábava a svým způsobem i terapie. Máš-li věci, které se dají dobře rozbít, a už je nepotřebuješ, rádi si pro ně k Tobě přijedeme.

Za všechny darované věci moc děkujeme!

Kontaktuj nás